741 hz muzyka oczyszczająca z toksyn ? Oczyść aurę – Przebudzenie duchowe – Wzmocnij odporność

Uzdrawiające dźwięki solfeggio

Częstotliwości solfieżowe mają bardzo dobry wpływ na naszą duszę i ciało. Fale dźwiękowe oddziałują na nas w każdym momencie. Sami także działamy w określonych częstotliwościach, dlatego tak dobrze wpływa na nas muzyka, która wytarza wibracje. Słuchanie niektórych częstotliwości może znacznie poprawić działanie organizmu. Dźwięki solfieżowe są właściwie najbliższe częstotliwości drgań naszego ciała. Cały wszechświat wytwarza dźwięki, często nawet nie zdajemy sobie z nich sprawy. Nie zwracamy uwagi na szum samochodów na ulicy, brzęczenie pszczół czy dźwięki wytwarzane przez lodówki czy inne urządzenia elektryczne. A wszystkie one są tłem naszego życia, które jest bardzo istotne.

Wpływ wibracji na organizm

Muzyka to częstotliwości, tworzą one zestaw dźwięków. Naturalne odgłosy, czyli na przykład szum morza, śpiew ptaków, woda, brzęk owadów, to najbardziej czyste dźwięki. Już starożytni matematycy zobaczyli ich korzystny wpływa na ludzką egzystencję. Dowiedziono, że dźwięki potrafią korzystnie wpłynąć na DNA. Pomagają stworzyć odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju mózgu. W zależności od czynności, którą wykonujemy, odpowiednie czestotliwości wibracji mogą dobrze wpływać na dane procesy. Na przykład kiedy śpimy, nasze ciało działa w innych częstotliwościach niż kiedy wykonujemy pracę kreatywną. Do tych stanów powinniśmy dobierać odpowiednie dźwięki, żeby pomogły nam jeszcze lepiej robić to, co robimy.

741 hz

Każda z częstotliwości solfieżowych jest uważana za pozytywnie wpływająca na organizm, jednak są one rozdzielone w zależności od działania. Dźwięki o częstotliwości 741 hz są odpowiednie dla osób, które mają problemy z kratywnością, swobodnym wyrażaniem siebie i ekspresją. Ta częstotliwość budzi intuicję i otwiera na świat. Pozwala też pozbyć się z organizmu toksyn oraz wirusów, a także pomaga zmienić nawyki żywieniowe. Jest to swego rodzaju tarcza, która chroni przed negatywnymi czynnikami, przychodzącymi z zewnątrz. Zrelaksuj się, włącz naszą muzykę i zobacz, jak oczyści się Twoja głowa!

Posłuchaj też naszej muzyki, przyciągającej pozytywne myśli.